• 2. Anafartalar Mah. Atatürk Bulv. No:19 - Şehzadeler / Manisa

Hakkımızda

Can-Evtaş 1999'dan beri, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Manisa'da olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat hizmeti sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekip ile çalışarak; eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek zamanında tarafınıza ulaşmasını sağlar.

Can-Evtaş 20 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Manisa olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.

Manisa'da evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan evden eve nakliyat firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirler arası olmak üzere sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.